13. 12. 2008.

Zimní turnaj MP Běchovice 1

Naše první účast v zimním turnaji mladších přípravek v Běchovicích byla bohužel velmi poznamenána slabou účastí nominovaných hráčů. Ale pěkně popořádku. Cestu do Běchovic jsme zvládli na jedničku a s dostatečnou rezervou, takže nám zbyla ještě chvilka na ranní klobásku a kafíčko. Kluci byli velmi natěšení a bojovně naladěni.Soupiska všech 6 hráčů je na první fotografii v galerii.
V našem prvním zápase jsme nastoupili proti družstvu Slavoj Stará Boleslav a brzy jsme se ujali vedení pěknou střelou Ríši , Soupeř sice vyrovnal, ale po chvíli nás opět poslal do vedení pohotovou střelou z otočky Jakub. Až ho to samotného trochu překvapilo. V tuto chvíli již soupeř několikrát vystřídal celé družstvo a na nás pomalu začala doléhat únava. Bohužel se to projevilo i na skóre. V poločase (25min) jsme toho již měli všichni plné zuby a soupeř na nás stále vysílal odpočaté čtveřice hráčů. Naši poslední pěknou pětiminutovku přibližně v polovině druhé půle, kdy se kluci z posledních sil opřeli do soupeře, korunoval gólem Dan, který dorazil do prázdné brány Dominikem vyslanou střelu po krásném průniku středem. Pak už jsme jen počítali soupeřem nastřílené góly a čekali na závěrečný hvizd. Konečný výsledek 9:3 je proto z tohoto pohledu velmi pěkný.
Po hodinové pauze jsme nastoupili proti Čechii Smíchov. Ihned od začátku bylo vidět, že proti nám nastoupil čerstvý soupeř. Přestože jsme na tom fotbalově byli podobně, tři vyrovnané čtveřice soupeře nás fyzicky válcovali po celý zápas a nám nezbylo už mnoho sil na zakončení několika slibných šancí. I proto je pro nás výsledek 10:0 nepříliš lichotivý, dnes to však opravdu bylo maximum možného.
Velkou pochvalu za obětavý a bojovný výkon si zaslouží všech 6 statečných a také obě zúčastněné maminky. Kluci se dnes opravdu hodně naučili. Závěrečný oběd u „Mekáče“ si všichni do puntíku odmakali.
Doufám, že do příště se naše řady statečných podstatně rozšíří a nějaká rýma si na nás nepřijde.