17. 05. 2017.

Výborný poločas starší přípravky v Netvořicích

V sobotu 6.5.2017 starší přípravka odehrála mistrovský zápas v Netvořicích.

Do utkání jsme vstoupili s velkým elánem a dařilo se nám úplně všechno. Rychlé akce, pohotová střelba, důraz v osobních soubojích. Náš tým hrál svůj top fotbal. Soupeř hrál v oslabené sestavě, což nám náš výkon značně usnadňovalo. Jednoznačné poločasové skóre 1:10 odpovídalo dění na hřišti. Byli jsme rychlejší a pohotovější, lépe jsme si rozuměli s míčem. Ve druhém poločase náš tým ovšem předvedl mdlý výkon, přišly veliké chyby v obraně a v útoku jsme snad ani nechtěli dát gól. Jakoby na hřišti byl úplně jiný tým. Dostali jsme rychlé tři góly a odpovědět jsme dokázali jen jednou. Tři góly, které upravily obraz hry ve druhé půli, jsme vstřelili až hluboko po 50. minutě v dlouhém nastavení. Náš tým předvedl výborný výkon v prvním poločase, druhý poločas byl velmi slabý a daleko za možnostmi našich hráčů.

Naše sestava: Tonda (3 branky), Vojta (3), Tobiáš (1), Martin, Jakub M., Jakub S. (4), Filip N. (2), Radek, Filip R., Torka (1).