04. 05. 2017.

V odloženém utkání SP vybojovala vítězství nad týmem Nespek

V úterý 2.5.2017 jsme dohrávali odložený domácí zápas s týmem Nespek.

Na zápas jsme protočili několik hráčů sestavy, aby si nominovaní zahráli více minut a také si postupně odpočinuli naši úspěšní školní reprezentanti. Do zápasu jsme nastoupili rychlým gólem, ale pak jsme se začali utápět v neúčelných akcích bez střelby, nedostupovali jsem do soubojů, natož abychom je vyhrávali. U některých hráčů je patrný pokles koncentrace na zápas již delší dobu. Tradičně silní a hrající s absolutním nasazením byli Vojta, Jakub M., Kačka a Torka. Obrovská snaha je patrná také na Filipovi R. Filip N. se pomalu sžívá s postem středního záložníka. Soupeř našich chyb využil a jednoduchým způsobem dostal do naší brány dva míče a náš tým najednou prohrával. Opět jsme se jako v minulém zápase utápěli v neúčelných akcích bez střelby a bez nasazení. Poločas jsme otočili díky pohotovému náběhu Torky na rohový kop a vedli 3:2. Pohříchu coby obránce na rohový kop nabíhala z našich hráčů jediná. Opět jsme si museli o přestávce připomenout, že je potřeba bojovat, zlepšit pohyb a hlavně střílet, jinak góly nedáme. Bohužel se náš výkon nezlepšil. Zápas jsme do vítězného konce dovedli především díky individuálním schopnostem Vojty a Filipa N. Ovšem měli jsem namále. Náš bezkrevný výkon zachránili individuality. Ale i to se stává. Pěvně věřím, že všichni naši hráči najdou ztracenou formu a začne se opět výrazně prosazovat celý tým. Zápas s mužstvem Nespek jsme šťastně zvládli a vyhráli 9:5. Teď hurá do další práce, do dalších tréninků a zápasů. Děkujeme našim věrným fanouškům za podporu!

Naše sestava: Tonda, Vojta (5 branek), Tobiáš (1), Martin, Filip R., Jakub M., Filip N. (2), Kačka, Torka (1), Lukáš M.