06. 11. 2016.

Starší přípravka zakončila podzimní část mistrovské sezóny pěkným výkonem

V sobotu 5.11.2016 jsme za chladného rána odjeli na poslední podzimní mistrovské utkání do Nespek.

Naše sestava byla značně prořídlá. Chyběly nám základní kameny týmu, Tonda, Vojta, Martin, také Torka a Filip R. Před zápasem jsme sáhli k riskantnímu kroku. Poprvé v sezóně jsme změnili rozestavení. Potřebovali jsme vyztužit obranu, a proto jsme hráčům naordinovali rozestavení 3-2. Na prostředního obránce jsme postavili Jakuba M. pro jeho dobré čtení hry, dobré souboje a nápaditou rozehrávku. Tah nám vyšel na sto procent, Jakub M. si vedl na výbornou, v obranné fázi hrál stopera, v útočné fázi středního záložníka. Výborně mu sekundovali Kačka, Tobiáš a Matyáš a postupně se přidávali ostatní. Na začátku zápasu nám soupeř dvakrát utekl o gól, pokaždé jsme dokázali ale srovnat a do poločasu si náš tým vypracoval jednogólový náskok (2:3). Oproti minulému zápasu našim hráčům po celých padesát minut nechyběla bojovnost, soustředění a nasazení. Naše tradiční fotbalovost se projevila ve druhém poločase. Soupeře jsme přehrávali, individuálně i povedenými přihrávkami do prostoru, dobrým pohybem. Většinu dlouhých nakopnutých míčů soupeře posbíral spolehlivě hrající Radek z postu gólmana. Soupeři ke konci již docházely síly, naše vedení mohlo být i vyšší než konečných 3:6. Ani nepovedený začátek utkání naše hráče nezaskočil a dokázali, že se dovedou na hřišti poprat o každý míč. V Nespekách odvedli všichni hráči dobrou práci! Velká pochvala!

Naše sestava: Kačka, Tobiáš (4 branky), Jakub M., Jakub S., Matyáš (2), Milan, Filip N., Radek, Lukáš M.