17. 04. 2017.

Starší přípravka přehrála Olbramovice

V sobotu 15.4.2017 starší přípravka přivítala na svém hřišti tým Olbramovic.

K zápasu se nám sešlo 9 hráčů. Nastoupili jsme do zápasu sebevědomě a se slušným nasazením. Od začátku jsme hráčům první pětky točili pozice obrana-záloha-útok. Jenom druhá útočná trojice držela svoje posty, ostatním jsme to dělali těžší na soustředění, každé střídání jiný post. Velmi rychle jsme začali střílet góly. Soupeř nám to mnohdy hodně ulehčoval a gólově se dokázal prosadit až za stavu 9:0 na konci prvního poločasu. Naši hráči si vyzkoušeli individuální dovednosti i rychlé kombinace. O post brankáře se po jednom poločase podělili Radek a Jakub S. V zápase se prosadilo 6 našich střelců, naši hráči se dokázali trefit z jakéhokoliv postu v sestavě. Odehráli jsme další pěkný zápas, zvítězili jsme hladce 17:5. Hráčům náleží pochvala za poctivý výkon a fanouškům poděkování za podporu!

Naše sestava: Tonda (4 branky), Vojta (3), Tobiáš (4), Filip R. (1), Jakub M. (3), Filip N.(2), Radek, Jakub S., Lukáš M.