12. 04. 2017.

Starší přípravka předvedla v Ostředku zlepšený výkon

V neděli 9.4.2017 starší přípravka zavítala na hřiště v Ostředku.

Po posledním nepovedeném mistrovském zápase se starší přípravka připravila opravdu dobře. Na zápas jsme odjeli s dvěma kompletními pětkami a gólmanem. A hlavně s odhodláním napravit si reputaci po zápase s Teplýšovicemi. Náš tým se do soupeře pustil s elánem a nebývalým nasazením. Ve čtvrté minutě jsme vedli 5:0 a bylo prakticky po zápase. Do poločasu jsme přidali dalších 6 gólů. Ve druhé půli se zápas ve vlažnějším tempu dohrál. Soupeř nasadil také většího gólmana, který naše vysoké střelecké pokusy v pohodě sbíral. Přesto se nám podařilo ještě vykombinovat další 3 góly a zápas jsme dovedli do vítězného konce 14:1.
Úplně nejdůležitější bylo nasazení všech našich hráčů. První pětka soupeře okamžitě převýšila pohybem a fotbalovou kvalitou. A velmi podobně si vedla i druhá pětka, která hrála vysoko nad svoje dosavadní výkony a i ona svoji část zápasu vyhrála 3:1! Je to jen o koncentraci a nasazení. Velká pochvala všem hráčům za přístup k utkání! Naši borci se objevili i na stránkách Benešovského deníku (zde), ale hlavně dokázali, že mají stále vůli se zlepšovat.

Naše sestava: Tonda (1 branka), Vojta (3), Tobiáš (6), Jakub M. (1), Filip R. (1), Filip N. (2), Jakub S., Radek, Milan, Martin, Lukáš M.