19. 08. 2007.

Přípravné utkání: Úročnice B – Pecerady 6 : 4 ( 3 : 1 )

V přípravném zápase hraném na výborně připraveném hřišti v Úročnici padalo hodně branek. Po třech hrubých chybách a zbytečných ztrátách míče při přechodu do útoku jsme prohrávali už 3:0. Do poločasu snížil Martin Salátek z pokutového kopu nařízeného za faul na Jirku Horu, kterého po 50 metrovém sprintu zastavil až faul soupeřova obránce. Ve druhé půli se hra vyrovnala a hrálo se oboustranně většinou na brejky. Naše góly postupně střelili Jirka Jun střelou z 30m, když brankář hostí výrazně podcenil plachtící střelu. Trochu fotbalovosti jsme ukázali až v závěru zápasu, když se po akci Jirky Juna po pravé straně trefil z blízka Marek Povolný a v závěru po gólové přihrávce Milana Pádivého dovršil skóre na konečných 6:4 Martin Kastner. Během zápasu šli naši hráči minimálně 10x úplně sami na brankáře nebo do přečíslení, ale ani z jedné této akce nepadl gól. Inu v republice je asi víc Standů Vlčků :-). Jediné plus tohoto zápasu bylo, že soupeř nám nestačil fyzicky a i když kondice u všech našich hráčů není 100%, dá se říct, že jsme je ve druhé půli přehrávali. Kdybychom proměnili jen některé vyložené šance a vyvarovali se zbytečných chyb v úvodu, zápas neskončil debaklem….Snad si naši střelci šetří góly do podzimní sezóny, začínáme už za 14 dní.