22. 03. 2008.

Příprava: Pecerady-Úročnice B 4 : 4 ( 2 : 3 )

Na další přípravný zápas jsme si pozvali béčko z Úročnice. Zápas jsme zahájili s chutí a brzy se ujali vedení 1:0, když se trefil Tomáš Němec přízemní střelou z levé strany. Dvacet minut jsme soupeře přehrávali, pak jim dorazily posily a nastoupil jejich v sobotu nejlepší hráč, který ovládl hru – byl u všeho podstatného. Nedokázali jsme ho pokrýt a postupně inkasovali 3 branky. Do půle snížil Zdenek Barek po brejku na poločasových 2:3. Po změně stran jsme lépe hlídali střed hřiště a soupeř přidal gój pouze z penalty, kterou jistě proměnil hostující gólman. V dalším průběhu bylo na obou stranách několik slibných šancí, ale gólem skončil až téměř z nemožného úhlu nechtěný lob Jirky Juna, který zapadal za zadní tyč. Na konečných 4:4 skóre dorovnal Aleš Hromas, který jako brankář oplatil stejnou mincí brankáři Úročnice. Přípravný zápas splnil svůj účel, ale zase se bohužel potvrdilo, že máme ve svém středu hráče, kteří hledají chyby na jiných a vlastní nevidí. Zamyslete se nad sebou !!