14. 06. 2017.

Poslední mistrovský zápas zvládla starší přípravka s přehledem

V úterý 30.5.2017 předehrála starší přípravka poslední mistrovský zápas v Křečovicích

Do zápasu jsme nastoupili s chutí a od první minuty jsme začali střílet góly. Na malinkém hřišti jsme měli občas problém rychle obehrát obranný blok soupeře, ale převahu jsme měli trvalou. Naši hráči byli lepší ve vedení míče, rychlé kombinaci, předváděli i povedené kličky. Soupeř se prosadil gólově dvakrát během dvou minut na konci prvního poločasu za našeho přesvědčivého vedení. Ve druhém poločase jsme už jasně kralovali a přes snaživý výkon soupeře jsme utkání s přehledem zvládli. Vítězství 13:2 stvrdilo povedenou mistrovskou sezónu, kdy tým starší přípravky i přes odchod dvou nejlepších hráčů opět dokázal předvádět pěkný fotbal.

Díky hráčům za poctivou práci, za předváděné výkony a rodičům i ostatním za podporu v průběhu uplynulých 11 měsíců!

Naše sestava: Tonda (3 branky), Vojta (4), Tobiáš (3), Filip R., Jakub M., Filip N. (2), Jakub S. (1), Radek, Lukáš M., Kačka, Torka.