11. 08. 2007.

Pohár: Pecerady – Čerčany A 2 : 4 ( 1 : 2 )

V prvním kole poháru nám los určil soupeře ze III.A třídy – tým Čerčan “A“. Po úvodním náporu soupeře, kdy ostřelovali naší bránu jen z velké vzdálenosti, se hra vyrovnala a drželi jsme se soupeřem krok. Skóre otevřeli hosté z přímého kopu ze 30 metrů krásnou střelou do šibenice. Za nedlouho srovnal Zdeněk Barek křižnou střelou z hranice velkého vápna, ale minutu před koncem poločasu se trefil tentýž čerčanský hráč téměř se stejného místa opět tvrdou ranou přesně do naší šibenice. Po poločase jsme dostali další gól šikovným lobem z kruhu velkého vápna. Pak nádherně prošel Martin Kastner obranou soupeře, protáhl se mezi asi 5-ti hráči a brankáři už pak nedal šanci. Na konečných 2:4 uzavřely skóre Čerčany přízemní střelou z hranice velkého vápna střelou skrz klubko hráčů po ne úplně ideálním odkopu naší obrany. V utkání plných krásných gólů jsme se soupeřem drželi krok, ale musíme si přiznat, v poháru dál postupuje lepší tým.