14. 10. 2017.

MŽ v Dolních Kralovicích přesvědčivě zvítězili

V neděli 24.9.2017 MŽ sehráli mistrovský zápas proti domácímu spojenému týmu Dolní Kralovice/Křivsoudov.

Ačkoli naše sestava byla oslabená, předvedli jsme pěkný fotbal. Brankář i obrana pracovali spolehlivě, záloha pěkně roztahovala kru, věřila si individuálně, útok byl produktivní. Opravdu pěkný výkon jsme dokázali potvrdit i gólově. do poločasu se nám podařilo čtyřikrát skórovat a současně udržet čisté konto. Ve druhé půli jsme přidali další dvě branky, teprve po té se začal prosazovat soupeř. Hráči předvedli povedený výkon, nejlepší z dosavadní podzimní části, zvítězili jsme 6:3. Pochvala všem hráčům.

Naše sestava: Tonda (3 branky), Tobiáš (3), Martin, Filip R., Filip N., Radek, Jakub S., Jakub M., Petr, Kačka, Torka, Matyáš B.