06. 06. 2016.

MP Pecerady „Modří“ a „Zelení“ na turnaji v Peceradech

Páté a poslední kolo mistrovských turnajů skupiny „E“ se odehrálo v neděli 5.6. od 9:30 na domácím hřišti v Peceradech. Čekalo nás perný letní dopoledne a tak byla pro hráče připravena u hřiště vana s vodou, kde mohli zchladit své rozpálené hlavy.

Pecerady x Neveklov  (3:6)
V prvním poločase se nám nedařilo a než se hráči rozkoukali, už jsme prohrávali o čtyři branky po zbytečných chybách v rozehrávce, ale do závěru prvního poločasu se nám podařilo snížit. Druhý poločas jsem odehráli mnohem lépe, ukázali větší bojovnost a druhý poločas skončil remízou. V součtu ale zaslouženě zvítězil Neveklov.

Pecerady x Mezno (4:23)
Meznu se na turnajích daří a pokaždé předvede útočný fotbal. Hráči se snažili se všech sil, ale většina našich střel skončila k naší smůle v rukou soupeřova brankáře. Mezno dalo branku skoro z každého rychlého protiútoku, na který naše obrana nestačila reagovat, ale naši hráči se nevzdávali a nakonec se podařilo skórovat i nám.

Neveklov x Pecerady (12:10)
Výborný zápas našich nejmladších, všichni bojovali, předváděli útočný fotbal a na obou stranách padlo hodně branek. Sice prohráli každý poločas o gól, ale předváděné hře to vůbec neodpovídalo.

Mezno x Pecerady (10:1)
Proti Meznu se hraje těžce i našim nejmladších, v zápase to ale tentokrát vidět nebylo. Vyrovnaný souboj s Neveklovem hráče nebudil a snažili se předvést i proti Meznu.

S každým odehraným zápasem jde úroveň hráčů nahoru a velká škoda, že mistrovská část sezóny už skončila. Chci poděkovat všem rodičům, babičkám a dědečkům, kteří věnovali svůj čas dětem a strávili s nimi víkendy plné fotbalu.

Turnaje ukázali, že mladší přípravka by to mohla mít, po odchodu tahounů týmu do starší přípravky, v nové sezoně těžké. Ale na turnajích se předvedli i ti nejmladší, kteří od nové sezony posílí mladší přípravku a jimi předváděná hra nevypadá vůbec špatně. Hráči i trenéři mají před sebou ještě velký kus práce.

Naše sestava:
Sebastián, Lukáš M.,  Vojta M., Lukáš K. (G:3),  Adam (G:4),  Tonda Kr., Tonda Ka., Fanda K.
Robert, Fanda V. (G:1), Vojta H. (G:1), Tomáš, Lukáš V. (G:3), Kuba, David (G:6), Matěj, Dominik