29. 08. 2018.

Mladší žáci v prvním zápase mistrovské sezóny uspěli

V prvním zápase mistrovské sezóny tým mladších žáků přivítal v sobotu 25.8.2018 na domácím hřišti spojené mužstvo Nespeky/Pyšely.

Na úvod sezóny se hrál zajímavý fotbal. Našim hráčům se podařilo velmi brzy vstřelit gól a i nadále se dostávali do šancí. Soupeř měl velké problémy s rozehrávkou od vlastní branky. Hra se ale postupně vyrovnávala. Přesto se do poločasu našemu týmu podařilo odskočit do dvoubrankového vedení. Ve druhé půli jsme inkasovali po rohovém kopu, rozhodné bránění situací před vlastní brankou nám dělá dlouhodobě potíže. Zápas jsme nakonec zvládli a zvítězili 4:2. Projevily se především zkušnosti ze hry 7+1, které soupeři chyběly.

Naše sestava: Tonda J. (1 branka), Martin, Tobiáš (1), Filip R., Radek, Filip N. (1), Jakub M., Petr, Milan, Jakub B., Tomáš (1).