13. 10. 2018.

Mladší žáci v Benešově neproměňovali šance a prohráli

Ve středu 26.9.2018 odehráli mladší žáci vložené kolo v Benešově na umělce.

Zápas jsem začali slušně, začali jsem si vytvářet šance. Do desáté minuty jsme měli tři vyložené příležitosti, kdy náš hráč s míčem na kopačkách šel sám na brankáře. Ani jednu možnost jsme neproměnili. Pak soupeř proměnil první šanci, my jsme opět dvakrát šli sami na brankáře – bez gólového úspěchu. Benešov přidal do poločasu ještě jednu chytrou branku zblízka. Druhý poločas jsem chtěli hrát stejně aktivně, jen začít proměňovat šance. Na začátku druhé půle jsme měli další dvě vyložené možnosti, které jsem trestuhodně neproměnili, ale pak už kluci zápas dohráli s hlavami dole a soupeř na hřišti kraloval. Hráči Benešova byli silní na míči, dokázali si poradit kombinací, měli dobrý pohyb v obranné i v útočné fázi a hlavně svoje příležitosti dokázali přetavit v góly . My jsme měli dobrý první poločas, neproměněné šance kluky ale psychicky položili, už to prostě nešlo. I to se stává, soupeř utkání jasně vyhrál 7:1.

Naše sestava: Tonda J., Tobiáš (1 branka), Martin, Radek, Milan, Petr, Filip N., Lukáš, Tomáš, Tonda K.