16. 09. 2018.

Mladší žáci hráli v Bystřici pěkný fotbal

V sobotu 15.9.2018 odjelo do Bystřice po dvou omluvenkách 11 mladších žáků. Na perfektně připraveném hřišti se hrál parádní fotbal.

Náš tým vstoupil do zápasu s velkou chutí, dařilo se nám individuálně i kombinačně, dobře jsme napadali, měli jsme dobrý pohyb. Maličko nás pálilo zakončení, kdy se nepodařilo proměnit několik samostatných nájezdů na gólmana. Celý první poločas jsme byli aktivnější, domácí hrozili z nebezpečných rychlých protiútoků. Náš tým si do přestávky odnášel zasloužené vedení 4:2 a hlavně pocit dobře odvedené práce. Po poločase se obrázek hry změnil. Aktivnější byla Bystřice a náš tým se snažil těžit z rychlých protiútoků. Našim hráčům postupně docházely síly. Výborně fyzicky připravení domácí s velkým počtem hráčů na střídání se tlačili před naší bránu. I my jsme si ještě dokázali připravit několik šancí. Ve druhé půli byla ale lepší Bystřice a zaslouženě ji vyhrála 2:1. Když náš brankář zneškodnil i nebezpečnou střelu zblízka v samém závěru, vítězství v zápase 5:4 slavil náš tým. Kluci předvedli to nejlepší, co v nich je. Fyzicky i mentálně se vydali na hranici svých možností. Bohužel po nezaviněném pádu si v 50. minutě Filip R. přilehl nešťastně ruku a bude mít měsíc sádru. Přejeme brzké uzdravení. Před všemi kluky smekám, hráli parádní fotbal, kterému nechybělo téměř nic. K dobré úrovni utkání přispěl i domácí, takové zápasy musí všem dělat jenom radost!

Naše sestava: Tonda (2 branky), Tobiáš (1), Martin, Filip R., Radek, Filip N. (2), Milan, Petr, Lukáš, Matyáš, Tomáš.