10. 09. 2018.

Mladší žáci doma přehráli Netvořice

V sobotu 8.9.2018 přivítali mladší žáci na domácím hřišti tým Netvořic. V nominaci byli všichni hráči, kteří už trénují, takže jsme si mohli dovolit luxus střídání takřka dvou celých kompletních sedmiček.

Začátek zápasu byl zajímavý, náš tým se více prosazoval do šancí. Dvě z nich dokázal využít Tonda J. a vedli jsme 2:0. Chvilku před přestvákou se individálně přes celou naší obranou půli prosadil nejlepší hráč soupeře Kuba Šembera. Obešel několik hráčů i našeho gólmana a míč uklízel do prázdné branky. O poločase jsem si řekli, že musíme několik málo věcí zlepšit, hlavně více střílet. A zlepšit pohyb, jak při rychlém napadaní a těsném obsazování soupeře, tak při nabízení se do volných prostorů v útočné fázi. Do druhé půle jsme nastoupili výborně koncentrování a Netvořice se takřka jenom bránily. Velmi dobrý výkon všech hráčů jsme dokázali přetavit v další tři góly, soupeř ve druhém dějství snad ani nevystřelil na bránu. Mladší žáci zaslouženě zvítězili 5:1. Přestože některé hráče zápas bolel (hlavně Fandu a Matyáše), snaha a zaujetí pro hru byly na skvělé úrovni! Po skončení mistrovského zápasu si hráči ještě mezi sebou odehráli 1 x 20 minut v 6+1 a budeme v tom při dostatečném počtu hráčů na domácích zápasech určitě pokračovat. Pochvala všem!

Naše sestava: Tonda J. (3 branky), Tobiáš (1), Filip R., Radek, Jakub M., Filip N., Milan, Petr, Lukáš, Fanda, Matyáš, Jakub B., Tonda, Tomáš.