15. 09. 2017.

Mistrovský zápas MŽ proti Neveklovu s velmi mladou sestavou

V sobotu 9.9.2017 MŽ odjeli na mistrovský zápas do Neveklova. Kormě jednoho hráče jsem měli na hřišti hráče ročníku 2007, včetně dvou dívek. Tedy vlastně čistou starší přípravku. Naši hráči se snažili hrát poctivý fotbal, žádné odkopávání míčů. Bohužel v rozhodujících okamžicích nám chyběla síla a důraz, jak před vlastní brankou, tak před brankou soupeře. Soupeř své šance dokázal postupem času proměňovat. V bráně začal Martin, o půli se do branky postavil Petr. Oba si vedli dobře, Petr pochytal hodně šancí a Martinovi se podařilo několikrát utéct, ale bohužel svoje nájezdy neproměnil. Svými výkony zaujali Jakub M. a Radek, který několik závěrečných minut odehrál na stoperu s nečekaným přehledem a jistotou. Jakub S. byl velmi dravý, ale v průběhu zápasu mu docházely síly.

Zápas jsme ztratili poměrem 0:7. Hráčům jsme moc přáli alespoň jeden čestný úspěch, příležitosti na to měli. Výsledek  ovšem dobře odráží poměr sil na hřišti. Naši hráči se ale vůbec nemají za co stydět, podali statečný výkon. Potřebují další takhle těžké zápasy, získají větší jistotu a sebevědomí a zjistí, že i s o rok nebo dva staršími protihráči se nechá hrát vyrovnaný zápas. Díky všem za předvedené výkony!

Naše sestava: Martin, Jakub M., Jakub S., Radek, Milan, Petr, Filip N., Kačka, Torka