A-TÝM – 18. kolo: Pecerady – Heřmaničky 4:2 (1:1)

Po volném víkendu jsme přivítali na domácí půdě celkem Heřmaniček, kterým jsme chtěli oplatit podzimní porážku. Oproti posledním zápasům byla tentokrát naše střídačka bohužel téměř prázdná, ale i tak jsme chtěli bodovat. Do šaten se šlo za vyrovnaného stavu, ale druhá půle už byla téměř v naší režii. Hosty jsme už moc k naší bráně nepouštěli a nechali jsme je pouze po podobné akci, jako před přestávkou, vstřelit jejich druhou branku. My se trefili „bohužel“ jen 3x, ale i tak jsme zaslouženě vyhráli 4:2. J&J

Asi by se slušelo zmínit jednoho našeho kanonýra. Sice jsem utkání neviděl, ale podle zápisu vstřelil tři branky Šimi. Předpokládám, že to nebyla nějaká administrativní chyba, tak gratulece !!