A-TÝM – 14. kolo: Zaječice – Pecerady 5:3 (1:2)

Na první zápas jara jsme odjížděli do Zaječic pouze s jedním tréninkem na trávě. Před tím se trénovalo na umělce, ale účast byla mizerná. O to větší překvapení bylo, když na 1. mistrák dorazilo tolik hráčů, že jsme měli 5 lidí na lavičce. Do utkání jsme vstoupili výborně a vedli jsme o dvě branky. Pak jsme se nepochopitelně více než na hru soustředili „výkon“ hlavního rozhodčího a vlastně sami jsme si zápas prohráli. Na začátku druhé půle jsme se ještě vzchopili a dostali se do vedení 2:3, ale to byl konec našeho fotbalu. Věčné dohady a komentáře na adresu rozhodčího ještě žádný zápas nevyhrály a tak jsme odjeli z prohrou 5:3. J&J

Komentáře k “A-TÝM – 14. kolo: Zaječice – Pecerady 5:3 (1:2)

1. Ahoj chlapci,
    dovolte sdělit pár následujících poznámek z dnešního utkání a berte to k zamyšlení…. :
    Začnu trochu psychologicky – je v nás neskutečná energie. Všichni chceme vyhrát a není nám to jedno ! Jen energii vkládáme úplně jinam… Vedeme 2:0 a pořád kecáme, kecáme a kecáme na adresu rozhodčího. Ale on prostě ten výrok nezmění. To bylo vidět po 5 minutách hry. Zbytečný ! Navíc nadáváme jeden druhému za zkažený míč. Proč ?
    A teď ta hra..Je to smutný, ale dneska ta hra byla pořád dozadu a nákop…Obrana si musí začít věřit a záloha, tam musí být pohyb bez míče – NEUSTÁLE – a nabízet se. Teďko můžeme střídat hokejově, podle mě to strašně málo využíváme..