20. 09. 2008.

5.kolo: Jankov A-Pecerady 1:4(1:3)

Utkání s obávaným soupeřem začalo raketově. V první minutě, z prvního útoku po chybě na kraji obrany jsme z následného centru dostali gól. Hned po rozehrávce se situace opakovala, naštěstí už na druhé straně, když se po centru z pravé strany trefil hlavou Marek Žďárský. Neuběhla ani minuta a v čase 2:39 se trefil po krásné akci míry Höhna pohotově Zdenek Barek a už jsme vedli o gól. Domácí tenhle obrat zaskočil a do půle nebyli schopni reagovat. My jsme přidali ještě jednu branku, když se po samostatné akci trefila k tyči naše staro-nová posila „Lukáš Morávek“. Ve druhé půli soupeř zlobil zejména ve středu pole, ale chybělo zakončení. Většinu nájezdů zastavila obrana, zbytek pochytal Aleš Hromas v bráně. Naše vedení pojistil pohotově již tradiční střelec Jirka Hora, který se z hranice velkého vápna trefil technickou střelou přesně pod břevno. Na branku mu po úžasném zpracování na prsa přihrával famózním prostrčením mezi obránci Martin Bartůšek :-)) Je to tak správně Martine? Teď vážně. Měli jsme ještě další dobré šance, ale trochu zbrklosti v koncovce zachránilo domácí od dalšího přídělu. Sice jsme zase prohrávali, ale dobrým kolektivním výkonem jsme zápas zvládli a bez problémů odvezli všechny body. Velkým příslibem do dalších zápasů je stále lepšící se David Marek, ale pochvalu zaslouží tentokrát úplně všichni.