22. 09. 2007.

4.kolo: Pecerady – Václavice B 4 : 1 ( 3 : 0 )

Zase nás hrálo jen 10, ale nyní dokonce i celý zápas !! Co je tohle za přístup ?? Ti,  co vynechávají z jiných než zdravotních nebo pracovních důvodů, by se nad sebou měli vážně zamyslet, protože ti, co hrají jen v deseti, makají i za ně. A že jim to jde… Teď k zápasu. Ač v 10, tak jsme soupeře hned od úvodních minut přehrávali a vypracovali jsme si několik dobrých střeleckých příležitostí, jenže ta koncovka. Skóre otevřel až Jirka Jun přízemní střelou k levé tyči. Ke druhému gólu nejvíce přispěl Marek Žďárský svým důrazem, když si dezorientovaný obránce hostí vstřelil vlastní branku. Na poločasových 3:0 zvýšil zase Jirka Jun, když z prostoru penalty dal brankáři jesličky. Po půli jsme hru už jen kontrolovali a naší poslední branku vstřelil Jirka Janda z voleje po rohu Jirky Juna. V závěru jsme kopali ještě penaltu, o kterou se přihlásil z pozice brankáře Aleš Hromas, ale netrefil bránu a z následného protiútoku hosté vstřelili chytrým lobem čestný úspěch a snížili na konečných 4:1.