21. 06. 2009.

26. kolo: Zaječice – Pecerady 4:3 (2:2)

První půle zkončila remízou, když se o naše góly postarali Zdeněk Barek a Jirka Jun. Domácí, kteří spojili zápas s následnou večerní zábavou na oslavu postupu, hnalo domácí publikum, to ale tentokráte bylo až třináctým hráčem. Ten dvanáctý byl rozhodčí, kterému náramně vyšlo prvních 30 minut. Pak se už srovnal. Ve druhé půli přibývalo šancí na oboustranách, ale ta koncovka. Zápas jsme prohráli 4:3, když se za nás trefil už jen Jirka Jun. Snad se nám všem v letní přestávce srovnají mířidla.

Díky všem hráčům a celému realizačnímu týmu za uplynulý ročník a doufám, že se všichni ve zdraví setkáme na začátku další sezóny. Začínáme turnajem v Krhanicíh 25.7. a další víkend v sobotu 1.8. pořádáme turnaj u nás v Peceradech, na který naváže večerní taneční zábava.

Všem přeji hezkou fotbalovou dovolenou. J&J

PS: během letní přestávky se ještě setkáme na jedné společné akci – a to v sobotu 4.7. na cyklovýletu do Sázavy a zpět. Večer pak zakončíme v Peceradech u paní Ú. Doufám, že se nás sejde už ráno co nejvíce a necyklisti pak přijdou večer posedět. Propijeme a projíme nějakou tu korunu vybranou od hříšníků za neomluvený účasti. Milan nám to všech spočítá……