13. 06. 2009.

25. kolo: Pecerady – Jablonná A 3:3 (1:2)

Zápas jsme začali špatně. Opět jen nic neřešící nakopávané dlouhé míče, bez snahy o kombinaci. Navíc soupeř dvakrát potrestal naše chyby a po 2O minutách vedla Jablonná už o dva góly. Do poločasu snížil Jirka Janda, když se zorientoval ve skrumáži před bránou a dloubáčkem přehodil padajícího gólmana hostí. Ve druhé půli se naše hra výrazně zlepšila a po nejhezčí akci utkání, po krátkých narážečkách středem hřiště, se po přihrávce Milana Pádivého vřítil do vápna Martin Kastner a tvrdou ranou vyrovnal. Od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, ale tradičně s mizernou koncovkou. Ale alespoň už si ty šance dokážeme připravit. Až střídající Martin Bartůšek se dokázal prosadit a dokonce ve druhém utkání po sobě. Přízemní střelou k tyči z prostoru penalty nás poslal do vedení. Naše převaha trvala až do konce zápasu, ale gól dali už jen hosté. Opět po naší chybě vyrovnali na konečných 3:3.