10. 05. 2008.

16.kolo: Pecerady – Čerčany B 4 : 1 ( 2 : 0 )

Ve vyrovnané první půli jsme se ujali vedení, když po rohu prodloužil míč na zadní tyč Marek Povolný, kde už pak Zdenek Barek dával skoro do prázdné brány. Chvíli před přestávkou si to oba vyměnili. Po brejku z pravé strany centroval Zdeněk Barek a míč pravděpodobně směřující do brány pro jistotu dorážel Marek Povolný. V druhé půli, po autovém vhazování našel Milan Pádivý zpětnou přihrávkou ve vápně volného Marka Žďárského a ten přesnou střelou ke vzdálenější tyči zlomil odpor hráčů Čerčan. Od té doby se utkání jen dohrávalo. My jsme nevyužili několik slibných brejkových situací a gólem se prosadil až střídající Tonda Kastner, který se výborně zorientoval v malém vápně a zblízka prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Hosté snížili na konečných 4:1 až z penalty těsně v závěru, kterou Aleš Hromas chytil, ale na dorážku téhož střelce už nedosáhnul.