04. 05. 2008.

15.kolo: Václavice B – Pecerady 1 : 5 ( 0 : 2 )

Na hřišti posledního celku tabulky se nám z počátku nedařilo. Uklidnila nás až gólová střela Ládi Chmelaře z kruhu velkého vápna, která se od tyče odrazila do brány. Za chvíli se svým důrazem prosadil Milan Pádivý, který vyhrál 2 souboje se soupeřovou obranou a ve skluzu dorážel do prázdné brány. Hosté v první půli zlobili jen z brejků. Několik slibných šancí zahodili sami, některé pochytal náš brankář Aleš Hromas, jiné hasila naše obrana a doplatil na to Tomáš Zazvonil, který se na rychlosti domácích útočníků ještě před koncem první půle vyfauloval. To nám paradoxně po přestávce pomohlo. Hned v úvodu se trefil 2x Jirka Janda, poprvé hlavou z rohu a za chvíli po přesné zpětné přihrávce od Marka Povolného už neměl domácí brankář šanci a zápas byl tak rozhodnutý. Hosté, kteří měli o jednoho hráče v poli víc, se vůbec nemohli prosadit a v druhé půli se skoro do šance nedostali. Za nás se pak ještě po akci bratří Kastnerů z levé strany po přihrávce Martina trefil zblízka Tonda. Václavičtí zaznamenali jen četný úspěch z jednoho brejku až chvíli před koncem a snížili tak na konečných 1:5.