14. 04. 2007.

13.kolo: Pecerady – Jablonná A 4 : 1 ( 2 : 1 )

V úvodu prvního domácího utkání jsme hned od začátku soupeře účinně napadali a brzy se ujali vedení 1:0, kdy se trefila jedna z našich jarních posil Marek Povolný. Soupeř vyrovnal na 1:1 přesnou střelou k tyči z trestného kopu, když nikdo z domácích nedokázal před tím uklidit míč včas do bezpečí. Do kabin jsme ale už odcházeli klidnější po hlavičce Ládi Chmelaře, který si naběhl na střílený centr ze strany a brankáři nedal z blízka šanci. Ještě v průběhu prvního poločasu jsme museli střídat, když se po nevinně vypadajícím pádu zranil Martin Smejtek. Bohužel mu rameno nedovolí min. 2 týdny hrát fotbal, ale všichni věříme, že se dá brzo do kupy. Zpět k zápasu. V druhé půli už soupeř fyzicky nestačil a ze spousty našich šancí se trefoval už jedině a opět Marek Povolný, který tak završil hattrick při svém druhém mistrovském utkání za Pecerady. Jen tak dál Marku !!! Soupeř mohl odjet klidně s debaklem, jenže malý klid v koncovce nám nedovolil vstřelit více gólů. Třeba si ty góly nechávají naší útočníci na další zápasy.