08. 11. 2008.

12.kolo: Jablonná A-Pecerady 1:4(0:3)

Na půdě soupeře, kde se nám dlouho nedařilo, jsme se konečně prosadili. Skóre otevřel asi z 5 metrů Aleš Hromas, který dorážel vlastní střelu z velkého vápna. Další gól přidal Petr Husák, který pohotově tečoval do brány nepřesnou střelu Aleše. Hosté hrozili jen z brejků a z rohů, ale vše vyřešila v pohodě naše obrana ve spolupráci s gólmanem Michalem Kočím. Na poločasových 0:3 zvýšil z blízka Zdeněk Barek, který využil zpětnou přihrávku Martina Kastnera. V druhé půli přidal další gól Martin Kastner sám, když při protiútoku 6 na 4 překvapivě vystřelil zpoza obránců a jeho střelu brankář domácích neudržel. Pak domácí odpadli psychicky a fotbal se z jejich strany už vytratil úplně, protože neskousli naše jasné vedení. Pro zranění kotníku musel odstoupit Jirka Janda a my museli dohrávat v 10 lidech, protože už jsme měli vystřídaný povolený počet hráčů. Domácí snížili sice z trestného kopu na 1:4, ale to bylo poslední co předvedli. Dál už to bylo o zdraví, a tak náhradní rozhodčí ukončil rozumně zápas o pár minut dřív a my tak odjeli zaslouženě se všemi body.