07. 04. 2007.

12.kolo: Bukovany – Pecerady 2 : 1 ( 1 : 0 )

Jarní sezónu jsme zahájili mohutným tlakem a zatlačili soupeře na jeho polovinu, bohužel bez gólového efektu. Pak se Bukovany dostali snad poprvé před naše vápno a po naší zbytečné ztrátě míče ve středu pole  a první  střele na naší bránu, která zapadla přesně k levé tyči, jsme prohrávali 1:0.

Druhý gól přidal soupeř hned po přestávce ze skrumáže, po nedůrazné hře naší obrany.  V průběhu druhé půle jsme udělali pár změn v sestavě, ale podařilo se nám jen snížit na 2:1, když se z trestného kopu trefil Janda. Soupeř dohrával v deseti, ale naše asi 20 minutová přesilovka nepřinesla již žádný další gólový úspěch. Měli jsme během zápasu několik dobrých brankových příležitostí, ale náš problém je trefit vůbec bránu. Musíme zapracovat na koncovce.