18. 04. 2009.

11.kolo: MP Benešov-Pece A 2:1(1:0), Pece B-Úročnice 2:2(0:1)

Zatímco B mužstvo přivítalo doma v Peceradech hosty z Úročnice, Áčko vyrazilo ve stejnou dobu do Benešova. A byl to zápas, jak má být, plný nasazení, šancí i napětí. Soupeř byl sice fotbalovější, ale my ho zase předčili bojovností. Dlouhou dobu jsme hráli vyrovnoanou partii. Přesto jsme v půli odcházeli do kabin s jednobrankovou ztrátou po průniku soupeře středem obrany. Po odpočinku, který jsme již opravdu potřebovali, jsme opět vyrovnali hru. Po pěkném průniku Matouše Biolka po pravé straně domácí brankář neudržel jeho střelu z dálky a bylo vyrovnáno. Pak při nás chvilkami stáli všichni svatí. Zvonili tyčky i břevo naší branky, ale gól se dlouho hostům nepodařilo vstřelit. My jsme hrozili pouze ze standardních situací a náznaků brejků. Několik minut před koncem již naše unavená obrana pustila opět středem rozběhnutého hráče domácích a ten vstřelil vítězný gól. Domácí zaslouženě vyhráli, protože byli přeci jen o chloupek lepší. Naši kluci však předvedli velmi kvalitní výkon a zaslouží si velkou pochvalu. Matěj Skalický zlikvidoval většinu šancí soupeře již v zárodku. Na levé obraně Marek Padevět opět zcela bezchybný. Dan Chmelař hrozil v útoku z brejků a bratři Stejskalovi přehrávali o hlavu větší protihráče. Honza Krňanský opět výborně zachytal. Prostě nám to sedlo. Opravdu škoda nemocného Ríši Ungra. Věřím, že by převážil misky vah na naší stranu. Tímto ho pozdravujeme a přejeme brzké uzdravení.
Naše naděje z B týmu sehráli taktéž velmi vyrovnaný zápas. Po poločasových 0:1 ve druhé půli zabojovali a získali cenný bod za pěknou remízu 2:2. Všem gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalšího kola, kdy proti sobě nastoupí obě naše mužstva. Těšíme se na náš malý fotbalový svátek.