31. 10. 2009.

11. kolo: Jablonná – Pecerady 5:1 (1:1)

Nervozní začátek utkání hrotili domácí hráči dohady s rozhodčím. Pak se vše zklidnilo a po několika šancích na obou stranách se trefil až Jirka Hora stylem: „Hele, ty vole gól“ tj. když nepovedený centr zapadne do brány. Konec poločasu ovlivnil zkrat Zdeňka Barka, který se nesmyslně nechal po zbytečném faulu vyloučit. Jako jediný na podzim dostal červenou kartu a hned dvakrát. Hosté z nařízeného trestného kopu vyrovnali střelou ze skrumáže na poločasových 1:1. Po změně stran, ač v deseti lidech, jsme si připravili dvě  velké šance, ale jako tradičně se špatnou koncovkou. Hosté zvýšili po střele z dálky a hlavičce po rohu již na 3:1. Pak jsme odpadli spíše psychicky a ze hřiště jsme se úplně vytratili. Závěr byl v režii jednoho člověka. Svého prvního gólu na podzim se konečně dočkal Jirka Janda a dobře mířenou hlavičkou do protipohybu nedal brankáři šanci, jenže tomu našemu . Pak ještě zařídil penaltu, ale také proti svým. Závěr sezóny mu opravdu vyšel . Domácí tak vyhráli 5:1 a jen doufám, že nám všem zimní přestávka prospěje. J&J

PS: naše zklamání brzy vystřídala podařená rozlučková oslava, když se nás sešlo ve vagónu téměř třicet. Konečně jsme si sami sobě ukázali, že dokážeme být opravdu parta !!! Snad nám to vydrží…