23. 08. 2008.

1.kolo Netvořice- Pecerady 3:4

Naše první soutěžní utkání jsme začali docela pěkně. Již  v 10 min. jsme vedli brankou Martina Kastnera. Tímto  jsme však usnuli na vavřínech a domácí nejen že ve 30 minutě srovnali, ale dokonce ve 40 minutě  překlopili skóre na svoji stranu (nutno podotknout že našimi chybami ). To asi naše borce nahodilo a ve 45 minutě srovnali Jirkou Horou na poločasových 2 : 2. Po přestávce, kde v kabinách měl hlavní slovo náš nejzkušenější hráč Tomáš Zazvonil, přišlo na hříště úplně jiné mužstvo . Kombinace nevázla, přihrávky jak v lize mistrů :-) . Nemuselo se ani dlouho čekat a  přišlo zasloužené vedení, když se po krásném centru z levé strany pověsil do vzduchu Zděněk Barek a nemilosrdně uklidil míč hlavou do šibenice domácí brány. Pak však zasáhla tvrdá ruka rozhodčího, když v 55 minutě nařídíl penaltu po souboji stopera a útočníka tělo na tělo. Tu náš vynikajicí brankář Aleš Hromas chytil a z následného útoku zvýšil naše vedení opět Zdeněk Barek na rozdíl dvou branek. To se psala asi tak 60 minuta. Od té doby hráli domácí o dvanácti hráčích ( připojil se k nim totiž i rozhodčí) a to vedlo k další penaltě (nevím tedy, kdy se po ponechané výhodě v pokutovém území píská -poz.autora) na kterou už Aleš nedosáhl 3 : 4. Do konce utkání se už nic nezněnilo a tak si odvážíme domů zasloužené první tři body .